ÖVRIGT / Diverse / Bibelfodral 5966149
nr 596 6149
Bibelfodral
1800-tal, broderat med guldtråd, 22 x 18
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
100 kr
Såld:
3.500 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 17:22:58
100 kr
1.000 kr
600 kr
1.000 kr
1.500 kr
3.200 kr
3.400 kr